Únor 2012

Veliká omluva alias 21, 22. 2 2012

23. února 2012 v 12:09 | Lax. |  Diary
Lidičky já se vám moc omlouvám že jsem tu ty dva dny nebyla a nenapsala nic do deníčku. Tyhle dva dny byly ale opravdu zajímavé, tak poslouchejte! :D V úterý jsme šli s mojí kamarádkou k naší kamarádce. Byla tam u ní doma s klukem té kamarádky se kterou jsem tam šla. Přišli jsme tam a údivem nám spadla čelist až k podlaze. Oni dva pro nás připravili romantickou večeři! Bylo to opravdu dokonalé a já jsem se jim na místě málem rozbrečela. Užili jsme si krásný večer a pak jsme šli logicky spát až tak ve čtyři ráno. Včera jsem se vrátila poměrně brzy, ale problém byl v tom že jsem začala číst jednu knižní ságu. Sakra. Jsem schopná číst celé dny když na to přijde. Sága se jmenuje Škola noci. Já jsem přečetla za ty dva dny dva díly. První se jmenuje Označená a druhý Zrazená. Teď tu vedle mne momentálně leží třetí díl s názvem Vyvolená. Příběh je naprosto krásný. Dívky jménem Zoey má ale na krku nejedem problém. Jako upíří mládě má značku dosplělého upíra ale k tomu tetování od upíří bohyně Nyx, která ještě nikdy nebyla spatřena. Teď momantálně vede válku s šílenýma mrtvíma zombíkama. A pak má ještě jedno těžké rozhodnutí. Nabízejí se jí tři kluci (ok, dva kluci a jeden muž :D) . Jeden je její oficiální kluk Erik. Podle popisu prostě dokonalý upírský kluk, kterého si přeje každá holka. Pak Heat. Její bývalí. V tomhle vztahu jde jen o krev. Zoey a Heat se díky tomu otiskly. A pak je tu Loren. Upíří básník, a chlap k sežrání. A ano, se všema třema něco měla. Coura. :D Ne ale vážně jsem nad tím strávila celý včerejšek. :D. No já zaítím budu přemýšlet o další kapitole Padlého daru. A jak jste se měli vy? :)
Lax.

Hrabe, hrabe, hrabe nám. :D

20. února 2012 v 19:29 | Lax.
Ano, hrabe, hrabe, hrabe nám je český překlad písničky Nalina. Já osobně tu písničku vážně miluju. Ten klip je prostě dokonalý. A mimochodem. Dokonalý překlad. ;)


20,2 2012. yaeh.. ._."

20. února 2012 v 19:09 | Lax. |  Diary
Ahojky.
Hlásí se vám vaše líná Lax. Dnešní den byl hodně pohodoví. Až na raní příhodu s milou paní pošťačkou.. -_- Šla jsem na oběd do čínské restaurace (jak jinak), pak do knihovny kde jsem si vypůjčila pět knížek (jak jinak než o démonech) a pak jsem se sešla s dvěma nejlepšíma kamarádkama. Couraly jsme po obchodním centru a když jsme zabloudily k botičkám já samozřejmě neodolala a hned si jedny koupila. Jen je problém, že se na nich budu muset naučit chodit. :D No jo, deseticentimetrový podpatek.. Inu řekněme že oproti converskám je to trochu rozdíl :D. Ale což. Mno a jak jste se měli vy bobánci? :)

Let...letáky.. -_-"

20. února 2012 v 10:29 | Lax.
Proboha svatého. Fakt se dokážu nejvíc naštvat, když mám prázdniny, a v deset mi doma zazvnoní letáky kaufland a ta nepříjemná ženská na mě ještě zařve abych jí odzvonila. Baba.. No a jinak jak jste se vyspali vy? :) Zdálo se vám něco zajímavého? :) Mě nic. Teda. Alespoň si to nepamatuji. Nenávidím když si nepamatuji co se mi zdálo. ._." :D. Ale. Někdy je to tak možná lepší. :)
Lax.

ach, jdu. :D

19. února 2012 v 22:59 | Lax.
Tak jo lidi. Mám toho po dnešku dost. Jdu koukat na telku a nejdéle do dvou spát. Od zítřka slibuji že budu vždy psát večer deník. Opět :D. Pokusím se k tomu přidat i nějakou tu fotku. :). Tak se mějte a přeji vám krásné a sladké sny :).
Váš snílek Lax.

kusovka #2

19. února 2012 v 22:39 | Lax.

Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

Just give me...

19. února 2012 v 21:20 | Lax.
ONE NIGHT IN IBIZA! :D
Samozřejmě je to název písničky která mi právě jede v uších. :D Poslouchám jí velice ráda. Naučila jsem se jí poslouchat v jednom klubu :D. Ale to je vedlejší. Krásně se na ní tancuje! :D


Máte jí tady! :D Tancování ještě nikdy nikoho nezabilo (myslím :D) tak tancujte! :D

Andělé.

19. února 2012 v 21:10 | Lax.
Strážný anděl nad tebou bdí vždy. Nevidíš ho, nevíš jak vypadá, nevíš že tu je. Ale je tu. Strážný anděl nemusí být vždy celý v bílém. Je takový, jakého si ho vysníš. Takový, jakého ho chceš.
Lax.

kusovka #1

19. února 2012 v 20:40 | Lax.
Tahle kusovka mi říká,. že láska je všude mezi námi. Lax.

Léto .. T.T

19. února 2012 v 19:20 | Lax.
Já nevím jak vy, ale já už se děsně moc těším na léto. Teplo, pohoda a prázndniny. Moc se těším na to, že po mě ty dva měsíce zas nikdo nebude nic chtít. Nejkrásněji mi léto připomíná tato písnička.

Prostě už chci děsně teplo, léto, rybníky a nic nechci dělat. :D
Vaše líná a toužící Lax.

Kapitola • 1

19. února 2012 v 18:59 | Lax. |  Padlý dar

Padlí andělé jsou andělé svrženi z nebe za hřích nebo chybu.


Bude, bude.. :))

19. února 2012 v 16:40 | Lax.
Tak však co už.. Rozhodla jsem se že pro vás napíšu povídku o padlích andělech. Jak se bude jmenovat to zatím nevím. Bude určitě na víc kapitol.. Možná udělám i dva díly, podle toho jaké budou ohlasy... Tak já se do toho jdu pustit.. Doufám že se vám bude líbit. :)
S láskou vaše Lax.

Spadl a už nechtěl vstát.

19. února 2012 v 16:19 | Lax.
Ahojte všici :).
Jelikož mám za sebou perný týden, rozhodla jsem se dát do čtení.. Vždy jsem byla na upírskou literaturu, proto je až s podivem jak jsem se s chutí zahryzla do literatury o padlích andělech. Přečetla jsem za tento týden dvě knihy s touto tematikou. První kniha se jmenuje Pád. Druhá Zavržený. Abych řekla pravdu, víc se mi líbila Pád. Autor vybíral lepší slova, více zdůrazňoval city a emoce, a celkově se mi to četlo lépe. V jedné knize se vyskytuje padlí anděl se jménem Daniel. Tento anděl byl velice hodný, ušlechtilý ale na mne to bylo až moc. V druhé knize byl padlý anděl Patch. Kdybych si měla vybrat, určitě bych volila Patche. Byl zlobivější, prudší a celkově zajímavější. Vyskytoval se v knize Zavržený. Určitě tyto dvě knihy doporučuji přečíst, stojí to za to. Místy mne dokonce šimralo v podbřišku jak jsem to prožívala! :D. Moc se těším až si zbylé díly obou knih dočtu. A chtěla bych se zeptat. Chtěli byste abych psala povídky na téma padlých andělů? Nejprve bych asi psala vícedílné povídky. Pak možná jednorázovky. Uvidí se. :). No a co vy? Jak jste se měli? :)