Květen 2011

Chat.

22. května 2011 v 21:04 | ^^Leesha^^
Ahoj =)
Narazila jsem na toto téma na soustředění na Hamrech. Nijak nerušeně jsem seděla dole v restauraci kde byla wifi a najednou slyším strašný smích mých kamarádek. Seděli všechny u jednoho notebooku a strašně se smáli. Nechala jsem to plavat. Druhý den mi to ale celou dobu užíralo mozek a tak jsem se kamarádky zeptala čemu se tak moc smáli. Řekla mi že chatovali. Ale byl to videochat. Kravina, řekla jsem si. Ale dnes jsem přijela domů, a samotřejmě mi to nedalo a já jsem to zkusila. Při mém štěstí jsem jako na prvního člověka narazila na chlapa co si ho honil. Výborně, mám já to ale štěstí. Hned jsem to tedy přepla a oběvil se docela mile vypadající kluk. Psali jsme si anglicky. Chvíli jsme vedli rozhovor o tom jak se máme a co děláme. Pak přešel rozhovor na původ. Řekl že Česká republika je krásná a že byl v Praze. Já zase jemu že L.A je dokonalé ale nikdy jsem tam nebyla. Řekl že mi to moc slušía že se mu moc líbím. Byl o devatenáctiletý, pěkný kluk tak jsem se tak nějak divně pousmála. Když přešla řeč na jména, já se dozvěděla že je Zach. Krásné jméno. Ale své jsem mu neřekla. Říkala jsem si, budu paní záhadná. To mi ale nedošlo že když to vypnu je minimální šance že ho ještě někdy uvidím. Hloupost co? Stejně by to bylo jen krásné a sladké psaní přes internet. Setkání osobně by bylo stejně téměř nemožné. Tak jsem uronila slzu a přešla na dalšího uživatele videochatu. Dál jsem si už s nikým nic moc nenapsala, nikdo mi nebyl sympatický. Párkrát jsem se nad nějakým opravdu vtipným člověkem zasmála ale po deseti minutách chat zavřela. Zase tolik mě to nebavilo. Noa to je asi tak všechno. Kdyby jste si někdo chtěl chat vyzkoušet tak je tady ►chatroulette.com . Je to občas celkem zábava. Tak já zase jdu. Mějte se pa =)

Omlouvám se.. :D Ale fakt nemam čas..! :D

9. května 2011 v 18:09 | ^^Leesha^^
Jedna z mích milovaných výmluv :D. Ne kecám =). Opravdu toho teď moc nestíhám.. Škola.. Celkem fajn až na Čj... Sem z Česka a neumim češtinu.. No a..?! :D . Nijak mi to neva.. Mam jenom za tři. :D. Jinak mam všechno celkem v pohodě ;). Co uvás jak si žijete?. Já jdu zítra na atletické závody. Chňoch to bude nuda. Ale alespoň se uleju ze školy :D. A bude tam D. A možná můj atlet.. :D. Nechám být, to rozvedu až prvního září ;). No ve středu jedem na výlet se školou do židovského města v Praze. To by mohlo být zajímavé ;). No a ve čtvrtek jedu s abi do Itálie. Paráda!. I když je moje babi chrápající babi, docela se těším =). Mám jí moc ráda a vždycky sebou vezme nějakou mňamku :D. Jedem: Florencie, Řím, Vatikán. Do toho Vatikánu se mi moc nechce ale nedá se nic dělat ;). Tak já letím něco přidet, možná jednu písničku, nebo obrázky, nebo něco :D ;). Tak se zatím mějte ;). Pá =)

Jsem trapná? NO a co?

5. května 2011 v 19:19 | ^^Leesha^^
Jsem trapná když mezi hopery poslouchám j-rock či Korny? Budu mezi barbínkami a šampónkami divná když se nebudu oblíkat do růžové? Ať... Nehodlám se přetvařovat a dělat dokonale růžovou a nažehlenou barbínku. Nehodlám chodit s namyšleným sic hezkým klukem. Nehodlám se kvůli posměchu lidí měnit.. A třeba se z toho všichni udělejte. A proč to sem píšu? Prostě se mi chce. Není jiné místo kde bych se mohla vykřičiet tak alespoň píšu sem na blog. To je asi tak vše. Pardon že jsem tak negativní :D