Duben 2011

A znovu a znovu a znovu, znovu, znovu!

28. dubna 2011 v 21:09 | ^^Leesha^^
Ahojky lidičky =)
Pro dnešek mám dvě veliké zprávy. Jedna: mám obarvenou hlavu :D. Polovina hlavy blond, polovina čokoláda .. :D. Druhá: zítra jedu zas na tři dny do Brna. Tak nám prosím držte palce! =). Jinak si moc užijte první máj, na který tu samozřejmě taky nebudu.. Teda jo budu :D. Možná se sem dostanu v neděli v jedenáct večer :D. Mnu a to je asi tak vše =). Tak se teda mějte, užíte si víkend a buďte hodní :D. Pá =)

Snad ne... Nestačí. Ale jo.. :D

27. dubna 2011 v 14:39 | ^^Leesha^^
Ahojky lidičkové =).
Tak jak se máte..? A já se mam docela fajn =). Včera jsem byla ségře na prodloužené a měla tak jedinečnou příležitost si udělat účes jako Himegyaru.. =). Takže pecka.. Fotku bohužel nemám. =(. Ale nebojte přijde určitě ještě nějaká příležitost a já se vám načešu znovu =). Jinak čím dál tím víc přemýšlím nad koncem školního roku.. Jaké to asi v nové škole bude..?? Bude tam hodně růžových barbínek a šampónků..? Nebo budou všichni v pohodě..? Snad to druhé.. Ale hlavně. Jaké to bude až nebudu mít ve třídě ty které mám tak ráda..? Moc se mi ta vyhlídka nelíbí. Ale budu to muset zvládnout =). Ach jo moc přemýšlím :D. Tak já jdu musím jít na úřad kvůli občance a pak do A3 sportu vyzkoušet si novou teplákovou soupravu. PAk na tréning a unavená domů :D. Tak já jdu budu tu zase v osm. Mějte se lidi =). Pá =)

Sophia Charai

26. dubna 2011 v 16:39 | ^^Leesha^^
Se ségrou teď strašně moc poslouchám písničku od Sophie Charai- Pichu Pichu remix... :D Je fakt nemálo božská =). Tak tady je to =)

To je .. Oh =)

26. dubna 2011 v 16:29 | ^^Leesha^^
Nevím co jiného mám k tomuto videu napsat.. Kyu je tady prostě dokonalej..! Šíleně jsem z toho vedle.. No posuďte sami =)

A zase konec.. =(

25. dubna 2011 v 18:40 | ^^Leesha^^
Ahoj lidi =).
Zase končí prázdniny.. Opruz co.? Ale víte co? Pro mě jako děváťáka je dobře že můžu do školy. Já už uvidím svoje kamarády takhle pohromadě a ve třídě sotva dva měsíce. Celkem strašidelné věřte mi. S některými jsem strávila děvet let, s některými jenom čtyři protože nás v pětkách rozdělovali. Takže z toho mám strach. Taky mám strach z prvního dne na gymplu. Uvidíme jak to budu zvládat. Už mám i plán na prvního září :D. Sejdeme se já a další tři mé kamarádky v naší oblíbené kavárně tady v Plzni (Street kafe) a prodrbáme celý první den v nové škole. Však to znáte takové ty věci jako co holky tam, jestli tam jsou namyšlené barbíny nebo holky které mají mozek větší než slepice, pak věci jako jestli se vám tam líbil nějaký kluk, jaká je celá škola, jaká je třídní a tak. Takže se vlastně strašně těším ale zároveň mám strašný strach. No jo tak uvidíme =). Tak se zatím mějte a já snad ještě něco přidám =). Tak se zatím mějte.

If you have heard ♫

24. dubna 2011 v 16:49 | ^^Leesha^^
KyuHyun je na nějakém koncertu a zpívá tam tuhle písničku. Máte ji tady v HD a Super HD =). Mě se víc líbí HD protože je tam líp vidět a je hodně roztomilý :D.
Super HD


HD

Hodnocení blogu pro Včelku

24. dubna 2011 v 10:29 | ^^Leesha^^
První dojem: -Moc pěkný první dojem =)
Rubriky: - Super, krásně rozdělené =)
Záhlaví: -Krásně graficky =)
Návštěvnost:-Celkem dobrá =)
Celkové hodnocení:/
Blog Včelkay klik ;)
Nech si ohodnotit blog zde ;)

Grr....:-/

24. dubna 2011 v 10:19 | ^^Leesha^^
Ahojda lidičkové...
Jak ste se vyspali..? Já super. Až doteď. Vzbudila mě má úžasná sestra. Řvala přez celej byt. Já pak nasraná přijdu do obejváku a vona tam na zemi. Proč tak řveš..? Chce se mi... Vraždá..!!! Mnu nic du přidávat :D Pa :D

Hodnocení blogu pro Anička číslo dvje

23. dubna 2011 v 18:09 | ^^Leesha^^
První dojem: -Musím se přiznat že jsem chvíli čekala až se ukáže zbytek dessu a pak mi došlo že to je vše.. Sice vždycky říkám že v jednoduchosti je krásna ale tohle je jednoduché až moc.. Jinak ale není špatné =)
Rubriky: - Tady už to ale platí. Máš čtyři rubriky a kompletně to obsáhne téma celého blogu ;). Super ;)
Záhlaví: -Moc pěkné jenom mě moc neoslovilo..
Návštěvnost:-Celkem fajn =)
Celkové hodnocení:/
Blog Anička číslo dvje klik ;)
Nech si ohodnotit blog zde ;)

Hodnocení blogu pro akiko-san

23. dubna 2011 v 17:59 | ^^Leesha^^
První dojem: -V jednoduchosti a anime je krása :D Za jedna ;)
Rubriky: -Všechno co tam má být tam je ;). Jenom bych tam ještě přidala něco o anime obecně ;)
Záhlaví: -V pohodě, jednoduché a pěkné =).
Návštěvnost:Nějak nefunguje toplist .. :-/
Celkové hodnocení:/
Blog akiko-san klik ;)
Nech si ohodnotit blog zde ;)

Hodnocení blogu pro Barču

23. dubna 2011 v 17:49 | ^^Leesha^^
První dojem: -Ach jo... Je vidět že se o svůj blog moc nestaráš.. Máš ho ráda..? Udělej mu originální kabátek..! ;) Nebo alespoň přidávej více článků ;)
Rubriky: -Těch tam máš opravdu málo a nepřijdou mi ani nijak zajímavé.. Dej tam víc zajímavých věcí, ať se lidi nenudí ;)
Záhlaví: -Blogové záhlaví je hezké ale hezčí by bylo nějké, které ještě nikdo nemá ;)
Návštěvnost:-Nijak velká, zamakej na tom! ;)
Celkové hodnocení:/
Blog Barči klik ;)
Nech si ohodnotit blog zde ;)

Bláh, bláh, bláh.... =P

23. dubna 2011 v 17:39 | ^^Leesha^^
Hoj! =)
Tak jsem se vrátila od tatínka. Musela jsem s ním dvě hodiny chodit kolem boleveckých rybníků..Nuda. Navíc mi pořád není dobře ale jemu je to jedno.. :-/. Mnu což... Už neřešim :D ;). Jinak dneska bych ještě chtěla ohodnotit co nejvíce blogů ;). To je asi tak vše :D .Tak se zatím mějte :D ;) Pa =)

Od tatínka :D =P

23. dubna 2011 v 13:09 | ^^Leesha^^
Ahojky.-.! Tak vám píšu od tatínka ;). Vlastně nic víc napsat nechci :D: Zatím se mějte my deme ven :D Pa :)

Dobrý ránko.. =)

23. dubna 2011 v 9:39 | ^^Leesha^^
Ahojky =)
Jak jste se vyspali..? Já celkem dobře jenom jsem se neustále budila protože mam kašel jako něco... ALe to je jedno :D. Dneska jdu k tátovi ale spát tam nechci :D. Nějak mu to budu muset říct :D. No nic.. Tak já se du připravit ;). Mějte se =). Pá =)


Hodnocení blogu pro Law

22. dubna 2011 v 15:59 | ^^Leesha^^
První dojem: -Krásné =). Na fotkách ti to sluší :D =)
Rubriky: -Je mi jasné že je tam máš, ale nejsou viditelné... Máš tam viditelné jenom "o autorce, diary". Dej je tam ať sou vidět ;)
Záhlaví: -V pohodě ;)
Návštěvnost:-Äsi se moc blogu nevěnuješ.. Poslední článek je přidaný skoro před měsícem... Koukej to napravit..!;)
Celkové hodnocení:/
Blog Law klik ;)
Nech si ohodnotit blog zde ;)

Hodnocení blogu pro VampirePetulQa

22. dubna 2011 v 15:49 | ^^Leesha^^
Omlouvám se že jsem dlouho nehodnotila... No nic tak jdu na to ;)

První dojem: -Nemám žádnou vítku co se týče prvního dojmu ;)
Rubriky: -Máš tam toho hodně a skvělou organizaci a tudíš i orientaci ;) Super =)
Záhlaví: -Vypadá nádherně jenom je strašně moc veliké.. Je to jen na tobě ale já bych ho udělala malinko menší..
Návštěvnost:-Skvělá =)
Celkové hodnocení:/
Blog VampirePetulQa klik;)
Nech si ohodnotit blog zde ;)

Fx-Danger

22. dubna 2011 v 13:09 | ^^Leesha^^
Fx jsou opět na scéně a vydávají nový song. Tato písničky s názvem danger je sama o sobě dokonalá (podle mě :D). navíc holky jsou šikovný takže k nádhernému songu přidali i nádherný videoklip. Jsem moc spokojená a myslím že holky taky =). Jen tak dál =) A tady je =)

Ale ne... =((

22. dubna 2011 v 12:39 | ^^Leesha^^
Proč že ale ne..? Mam celý prázdniny zkažený... Proč..?? Mam chřipku.. Ale do úterý musím být zdravá.. Což se mi snad povede :D. NO nic.. Takže dneska se chci co nejvíc věnovat blogu... =). Takže čekejte co nového přidám =). Zatím se mějte lidičkové =). Pa :-*
Ps: KOukněte se jak úžasný je náš prezident :D ;)

Co..?? Ale nic....

21. dubna 2011 v 19:59 | ^^Leesha^^
Nic... Proč bylo vymyšleno toto slovo..? Je mi to strašně nejasné... Když se někoho v obrovském hluku zeptám: "co jsi říkal?" On na to to ošklivé a zmatené slovo.. Nic.. A jak já si představuji nic..? nebo nicotu..? Nijak jak jinak.. Nic není .. Nic je nic.. Nemůžete si něco představit když to není nic.. I když to slovo nemám ráda využívám ho denně.. Nechce se mi ale přez to.. Nic. A vůbec.. Proč přemýšlet nad ničím..?? Je to nic nemůžem nad tím přemýšlet. A i přez tohle všechno si neustále klademe otázku co je nic a proč toto slovo tak často používáme.. Já nevím a ani se to asi nikdy nedozvím. Možná až jednou zemřu =). Třeba je po smrti nic, třeba ne... Necháme se překvapit a unášet sny =)